PowerTagging (8.x-1.1) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: yes
br: ya

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had
