PowerTagging (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (37 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: yes
kn: ಹೌದು

en: Confirm
kn: ದೃಢೀಕರಣೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Up to date
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Score
kn: ಅಂಕ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: People
kn: ಜನರು

en: Last modified
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಲಾದ

en: Loading...
kn: ಲೋಡ್ ಆಗುತ್ತಿದೆ...

en: Context
kn: ಸಂದರ್ಭ

en: Done.
kn: ಆಯಿತು.

en: Classification
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Locations
kn: ತಾಣಗಳು

en: Credentials
kn: ಪರಿಚಯಪತ್ರಗಳು
