PowerTagging (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (44 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: yes
oc: òc

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Project
oc: Projèctes

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Password
oc: Senhal

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Add content
oc: Apondre de contengut

en: Up to date
oc: A jorn

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Score
oc: Marca

en: Search settings
oc: Paramètres de recèrca

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Select all
oc: Seleccionar tot

en: Users
oc: Utilizaires

en: Clone
oc: Clonar

en: Show
oc: Afichar

en: NO
oc: NON

en: People
oc: Personas

en: Last modified
oc: Darrièra modificacion

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Text area (multiple rows)
oc: Zòna de tèxte (mantuna linha)

en: Context
oc: Contèxte

en: Additional information
oc: Informacions suplementàrias

en: Organizations
oc: Organisations

en: Project ID
oc: Id del projècte

en: %name must be a positive integer.
oc: %name deu èsser un entièr positiu.
