PowerTagging (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: URL
ug: ئادرېس

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Up to date
ug: يېڭىلاش

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Search settings
ug: ئىزدەشنى تەڭشەش

en: Quality
ug: سۈپىتى

en: Select all
ug: ھەممىنى تاللاش

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: People
ug: ئەزالار
