PowerTagging (8.x-1.2) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: yes
am: አዎ

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Up to date
am: ዘመናዊ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች
