PowerTagging (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (27 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: yes
ast: Sí

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Password
ast: Clave

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Up to date
ast: Anováu

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Search settings
ast: Preferencies de gueta

en: Nodes
ast: Noyos

en: Users
ast: Usuarios

en: Show
ast: Amosar

en: People
ast: Xente
