PowerTagging (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (26 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Username
bs: Korisničko ime

en: yes
bs: da

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Project
bs: Projekt

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Password
bs: Lozinka

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Search settings
bs: Postavke pretrage

en: Users
bs: Korisnici

en: Clone
bs: Klon

en: Last modified
bs: Zadnji put izmijenjeno

en: Text area (multiple rows)
bs: Tekst polje (više redova)

en: %name must be a positive integer.
bs: %name mora biti pozitivni integer (cijeli broj).
