PowerTagging (8.x-1.2) - en to dz translation catalogue (26 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Up to date
dz: དུས་དང་མཐུན་པ་

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Search settings
dz: འཚོལ་ཞིབ་ཚུ་སྒྲིག་སྟངས་འབད་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Show
dz: སྟོན།

en: Additional information
dz: བརྡ་དོན་ཁ་སྐོང་།
