PowerTagging (8.x-1.2) - en to sq translation catalogue (29 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: yes
sq: po

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Up to date
sq: Përditësuar

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Search settings
sq: Rregullimet e kërkimit

en: Users
sq: Përdorues

en: Show
sq: Shfaq

en: Context
sq: Konteksti

en: About
sq: Informacione

en: Additional information
sq: Informacione shtesë
