PoolParty GraphSearch for Drupal (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Password
ast: Clave

en: Weight
ast: Pesu

en: none
ast: nengún

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Show
ast: Amosar

en: @time ago
ast: hai @time
