PoolParty GraphSearch for Drupal (8.x-1.0-alpha2) - en to ky translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Search
ky: Издөө

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Password
ky: Сырсөз

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо

en: @time ago
ky: @time мурун
