PoolParty GraphSearch for Drupal (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Password
is: Lykilorð

en: Weight
is: Vægi

en: none
is: engin

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: remove
is: fjarlægja

en: URL
is: vefslóð

en: ID
is: Kenni

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Clone
is: Klóna

en: Show
is: Sýna

en: @time ago
is: @time síðan

en: from
is: frá

en: RSS Feed
is: RSS veita

en: Items per page
is: Hlutir per síðu
