PoolParty GraphSearch for Drupal (8.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: none
sk: žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: remove
sk: odstrániť

en: Widget settings
sk: Widget nastavenia

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Clone
sk: Klonovať

en: Show
sk: Zobraziť

en: @time ago
sk: pred @time

en: RSS Feed
sk: RSS zdroj

en: Other settings
sk: Ostatné nastavenia

en: daily
sk: denne

en: weekly
sk: týždenne

en: Filter settings
sk: Nastavenia filtra

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: %name must be a positive integer.
sk: %name musí byť kladné celé číslo.

en: Component name
sk: Názov komponentu
