PoolParty GraphSearch for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Password
nn: Passord

en: Weight
nn: Vekt

en: none
nn: ingen

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: remove
nn: fjern

en: results
nn: resultat

en: @time ago
nn: @time sidan
