PoolParty GraphSearch for Drupal (8.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Weight
bn: ভর

en: none
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Show
bn: দেখাও

en: @time ago
bn: @time সময় আগে
