PoolParty GraphSearch for Drupal (8.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Password
bs: Lozinka

en: Weight
bs: Težina

en: none
bs: ništa

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: results
bs: rezultati

en: Date format
bs: Format datuma

en: Colors
bs: Boje

en: Clone
bs: Klon

en: @time ago
bs: prije @time

en: Other settings
bs: Druge postavke

en: %name must be a positive integer.
bs: %name mora biti pozitivni integer (cijeli broj).
