PoolParty GraphSearch for Drupal (8.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (34 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Password
ro: Parolă

en: Weight
ro: Greutate

en: none
ro: nimic

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Link target
ro: Ținta link-ului

en: remove
ro: elimină

en: results
ro: rezultaterezultate

en: Date format
ro: Format dată

en: Advanced
ro: Avansat

en: here
ro: aici

en: Clone
ro: Clonare

en: Show
ro: Arată

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: Calculation
ro: Calcul

en: RSS Feed
ro: Flux RSS

en: Suggestions
ro: Sugestii

en: Synchronize
ro: Sincronizează

en: Config
ro: Configurație

en: Filter settings
ro: Setări filtru

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: %name must be a positive integer.
ro: %name trebuie să fie un număr întreg pozitiv.

en: Time interval
ro: Interval de timp
