PoolParty GraphSearch for Drupal (8.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Weight
ur: وزن

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ

en: @time ago
ur: @time قبل

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر

en: %name must be a positive integer.
ur: %name ایک مثبت عدد ہونا لازمی ہے
