PoolParty GraphSearch for Drupal (8.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: none
eu: bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: remove
eu: ezabatu

en: results
eu: Emaitzak

en: ID
eu: IDa

en: Date format
eu: Data formatua

en: Widget settings
eu: Widget ezarpenak

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: here
eu: hemen

en: Clone
eu: Klonatu

en: Show
eu: Erakutsi

en: @time ago
eu: duela @time

en: RSS Feed
eu: RSS Jarioa

en: Text area (multiple rows)
eu: Testu eremua (lerro anitza)

en: Context
eu: Testuingurua

en: Filter settings
eu: Filtro ezarpenak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: %name must be a positive integer.
eu: %name osoko positiboa izan behar da.
