PoolParty GraphSearch for Drupal (8.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: results
gu: પરિણામો

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: @time ago
gu: @time પહેલા

en: Synchronize
gu: સમન્વય
