PoolParty GraphSearch for Drupal (8.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: results
kk: нәтижелер

en: @time ago
kk: @time бұрын
