PoolParty GraphSearch for Drupal (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: none
az: yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Advanced
az: Əlavə

en: Show
az: Göstər

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: RSS Feed
az: RSS Fid

en: Text area (multiple rows)
az: Mətn sahəsi (birdən çox cərgə)

en: Context
az: Kontekst

en: Synchronize
az: Sinxronlaşdırın

en: Filter settings
az: Filtr parametrləri

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
