PoolParty GraphSearch for Drupal (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Password
be: Пароль

en: Weight
be: Вага

en: none
be: няма

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: remove
be: выдаленне

en: URL
be: Спасылка

en: results
be: вынікі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Date format
be: Фармат даты

en: Widget settings
be: Наладкі віджэту

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Show
be: Паказаць

en: @time ago
be: @time таму

en: Text area (multiple rows)
be: Тэкставая вобласць (некалькі радкоў)

en: Context
be: Кантэкст

en: Filter settings
be: Налады фільтра

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: %name must be a positive integer.
be: %name павінна быць станоўчым цэлым лікам.
