PoolParty GraphSearch for Drupal (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (32 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: none
bo: མེད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: remove
bo: སྤོ་འབུད།

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: results
bo: མཇུག་འབྲས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: here
bo: འདིར།

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Show
bo: སྟོན

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: RSS Feed
bo: RSS བསྡུས་བརྗོད

en: Text area (multiple rows)
bo: ཡི་གེའི་ཁུལ༼ཕྲེང་མང་པོ་ཅན༽

en: Other settings
bo: སྒྲིག་འགོད་གཞན།

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Filter settings
bo: འཚག་རྒྱག་བྱེད་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: %name must be a positive integer.
bo: %name་ནི་ངེས་པར་དུ་ཧྲིལ་གྲངས་ཕོ་ཞིག་ཡིན་དགོས།
