PoolParty GraphSearch for Drupal (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Password
eo: Pasvorto

en: Weight
eo: Pezo

en: none
eo: neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: results
eo: rezultoj

en: ID
eo: Identigilo

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Show
eo: Montru

en: @time ago
eo: @time antaŭe

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
