PoolParty GraphSearch for Drupal (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: none
jv: ora ana

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: results
jv: kasil

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Advanced
jv: Mahir

en: here
jv: nag kéné

en: Show
jv: Kétoknā

en: @time ago
jv: @time kepungkur

en: Text area (multiple rows)
jv: Kotak tèks (barisé akèh)

en: Context
jv: Konték

en: Filter settings
jv: Setingan filter

en: %name must be a positive integer.
jv: %name must be a positive integer.udu wilangan bulat positif.
