PoolParty GraphSearch for Drupal (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: none
lt: joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: remove
lt: pašalinti

en: results
lt: rezultatai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: here
lt: čia

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Show
lt: Rodyti

en: @time ago
lt: prieš @time

en: RSS Feed
lt: RSS

en: Text area (multiple rows)
lt: Teksto sritis (daug eilučių)

en: Other settings
lt: Kiti nustatymai

en: Context
lt: Kontekstas

en: daily
lt: kasdien

en: weekly
lt: kas savaitę

en: Filter settings
lt: Filtro nustatymai

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: %name must be a positive integer.
lt: %name privalo būti teigiamas sveikas skaičius.
