PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Password
az: Parol

en: Name
az: Ad

en: no
az: yox

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
