PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (8.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: no
ht: Non
