PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Password
nn: Passord

en: Name
nn: Namn

en: no
nn: nei
