PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (8.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma
