PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: URL
ug: ئادرېس

en: no
ug: ياق
