PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Name
ml: പേര്

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ
