PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (8.x-1.0) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: no
pa: ਨਹੀਂ
