PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Name
ta: பெயர்
