PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Status
be: Статус

en: Enable
be: Уключыць

en: Country
be: Краіна

en: Name
be: Імя

en: Region
be: Рэгіён

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Time zone
be: Часовая зона

en: Other
be: Іншыя

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: Unknown error.
be: Невядомая памылка.
