PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Enable
bg: Активирай

en: Country
bg: Страна

en: Name
bg: Име

en: Region
bg: Област на сайта

en: Picture
bg: Изображение

en: Email
bg: Е-поща

en: Time zone
bg: Часова зона

en: Address
bg: Адрес

en: Other
bg: Други
