PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Name
bn: নাম

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Picture
bn: ছবি

en: Email
bn: ইমেইল
