PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Enable
bs: Omogući

en: Country
bs: Zemlja

en: Name
bs: Ime

en: Picture
bs: Slika

en: Time zone
bs: Vremenska zona

en: Address
bs: Adresa
