PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Enable
ca: Habilita

en: Country
ca: País

en: Name
ca: Nom

en: Region
ca: Regió

en: Picture
ca: Imatge

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Time zone
ca: Fus horari

en: Address
ca: Adreça

en: Other
ca: Altres

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Gender
ca: Gènere

en: Timezone
ca: Zona horària
