PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Enable
cs: Zapnout

en: Country
cs: Země

en: Name
cs: Jméno

en: Picture
cs: Obrázek

en: Email
cs: E-mail

en: Time zone
cs: Časová zóna

en: Address
cs: Adresa

en: Other
cs: Jiné

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: Postal Code
cs: PSČ
