PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Country
da: Land

en: Name
da: Navn

en: Picture
da: Billede

en: Email
da: E-mail

en: Client ID
da: Klient ID

en: Time zone
da: Tidszone

en: Address
da: Adresse

en: Other
da: Anden

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: Nickname
da: Kælenavn

en: Gender
da: Køn

en: Street Address
da: Adresse

en: Timezone
da: Tidszone

en: Postal Code
da: Postnummer
