PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Country
el: Χώρα

en: Name
el: Όνομα

en: Region
el: Περιοχή

en: Picture
el: Εικόνα

en: Time zone
el: Ζώνη ώρας

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Other
el: Άλλο

en: Gender
el: Γένος

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας
