PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Status
et: Olek

en: Enable
et: Luba

en: Country
et: Riik

en: Name
et: Nimi

en: Region
et: Regioon

en: Picture
et: Pilt

en: Email
et: E-kiri

en: Time zone
et: Ajavöönd

en: Address
et: Aadress

en: Other
et: Muu

en: Gender
et: Sugu

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: Town/City
et: Asula/Linn
