PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Country
fi: Maa

en: Name
fi: Nimi

en: Region
fi: Alue

en: Picture
fi: Kuva

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Time zone
fi: Aikavyöhyke

en: Address
fi: Osoite

en: Other
fi: Muu

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: Gender
fi: Sukupuoli

en: Timezone
fi: Aikavyöhyke

en: Postal Code
fi: Postinumero

en: Town/City
fi: Kaupunki
