PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Støða

en: Name
is: Navn

en: Region
is: Øki

en: Picture
is: Mynd

en: Time zone
is: Tíðarøki

en: Other
is: Annað
