PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Country
ga: Tír

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone Number
ga: Fón

en: Street Address
ga: Seoladh

en: Postal Code
ga: Cód Poist

en: Town/City
ga: Baile/Cathair
