PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Country
hr: Država

en: Name
hr: Naziv

en: Region
hr: Regija

en: Picture
hr: Slika

en: Email
hr: E-pošta

en: Time zone
hr: Vremenska zona

en: Address
hr: Adresa

en: Other
hr: Ostalo

en: Timezone
hr: Vremenska zona
