PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Country
hu: Ország

en: Name
hu: Név

en: Region
hu: Régió

en: Picture
hu: Kép

en: Email
hu: E-mail

en: Time zone
hu: Időzóna

en: Address
hu: Cím

en: Other
hu: Egyéb

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Nickname
hu: Becenév

en: Gender
hu: Nem

en: Street Address
hu: Utca cím

en: Timezone
hu: Időzóna

en: Postal Code
hu: Irányítószám

en: Unknown error.
hu: Ismeretlen hiba.

en: Town/City
hu: Város
