PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Enable
ja: 有効

en: Country
ja: 国

en: Name
ja: 名前

en: Region
ja: リージョン

en: Picture
ja: 写真

en: Email
ja: メール

en: Time zone
ja: タイムゾーン

en: Address
ja: 住所

en: Other
ja: その他

en: Nickname
ja: ニックネーム

en: Gender
ja: 性別

en: Timezone
ja: タイムゾーン

en: Postal Code
ja: 郵便番号
